10 hektarów marzeń

 

Bardzo często poszukujemy czegoś wyjątkowego gdzieś daleko w przekonaniu, że tam właśnie ciekawie spędzimy nasz urlop lub wakacje. Decydujemy się na dalekie, kosztowne i uciążliwe podróże i nie zawsze bezpieczne warunki pobytu a także powrotu do domu.

Polska to piękny kraj, o zróżnicowanym urzeźbieniu poszczególnych regionów oraz o zróżnicowanej kulturze i i przyrodzie.

Każdy z nich ma coś, czym może się pochwalić. Mogą to być naturalne walory lub dzieło rąk ludzkich, a także połączenie obu tych zalet.  Na tej bazie powstało wiele ośrodków wypoczynkowych z bogatą ofertą usług, gdzie można przyjemnie wypocząć za łaskawą dla portfela cenę. Nie mniej przy tym ważne, że często znajdują się w niewielkiej odległości, a więc łatwo dostępne własnym transportem, lub lokalnymi środkami komunikacji.

Ciekawy przykład możliwości i zalet stanowi Centrum Sportu i Rekreacji EKWOS, Bocianie Podlesie. U wejścia wita hasłem: „ veni, vidi, vici”. Obiekt położony w Grębiszewie, koło Mińska Mazowieckiego, 35 km od stolicy, na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu, w malowniczym otoczeniu Mazowsza.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2